Початок співпраці з Університетом Канадзава (Японія)

11 квітня відбулася офіційна онлайн церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля та Університетом Канадзава – одним з найпрестижніших університетів Японії, який входить у двадцятку найкращих.

Від СНУ ім. В. Даля у заході взяли участь:

• ректорка Університету Ольга Поркуян
  • проректор з науково-педагогічної роботи, економічної діяльності та розвитку Руслан Галгаш
  • начальниця відділу міжнародного співробітництва Олена Середіна
  • керівниця Ресурсного центру сталого розвитку Інна Семененко

Від японської сторони:

• президент Університету Канадзава Wada Nakashi
  • віце-президент з міжнародних справ Hayashi Yoshihito

За протоколом церемонії перед підписанням Меморандуму сторони обмінялися привітальними промовами. Під час своєї промови  президент університету Каназава Вада Такеші запевнив у підтримці СНУ ім. В. Даля та запросив 3 студентів Університету до навчання в Японії.

Початок співпраці з Університетом Канадзава (Японія)

СНУ ім. В. Даля підготував презентаційний ролик про історію Університету і можливі напрямки наукової співпраці між університетами.