Активний розвиток фінансової свідомості студентів

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав Сертифікат найактивнішого закладу освіти – учасника Global money week за активну участь у заходах, присвячених Всесвітньому тижню грошей “Global money week“ – 2024.

До заходів були залучені здобувачі вищої освіти 2-го та 3-го курсу Факультету економіки та управління за ініціативи і під керівництвом доцентів кафедри «Фінансів та банківської справи» Олени Тищенко та Володимира Тищенка.

Активний розвиток фінансової свідомості студентів

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.