Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля є провідною установою сходу України, який не лише надає якісні освітні послуги та провадить наукову діяльність, а і виступає рівноправним партнером сталого регіонального розвитку. Університет робить суттєвий внесок у досягнення Цілей сталого розвитку.
Освіта та інновації згадуються у багатьох цілях, але діяльність університету є набагато ширшою: вона охоплює забезпечення гендерної рівності, сприяння скороченню нерівності, підвищення соціальної згуртованості, захисту навколишнього середовища, підвищення громадянської активності, утворення сталих дієвих інститутів, діалог і партнерство у вирішенні проблем суспільства.
Головним рушієм всіх змін є люди, які об’єднані спільними цінностями, бажанням змінювати світ навколо нас і досягати цілей. Співробітники і здобувачі університету – це ті самі лідери думок і агенти змін, які ініціюють заходи з просування гендерної рівності і поширення інформації про захист довкілля, розробляють проєкти доступності та адвокатують зміни у законодавстві, навчають майбутніх підприємців та виступають волонтерами на суспільно важливих заходах. Через партнерство з іншими стейкхолдерами та завдяки власним лідерським навичкам ми крокуємо вперед і запрошуємо Вас приєднатися у спільній роботі задля сталого розвитку.
Ольга Поркуян
Ректорка СНУ ім. В. Даля
Документи у сфері сталого розвитку
- Політика Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у сфері сталого розвитку
- Концепція сталого фінансування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
- Концепція сталого інвестування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
- Політика сталих закупівель Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
- Програма поводження з твердими побутовими відходами у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на 2022–2028 роки
- Звіт зі сталого розвитку Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за 2021 рік
Центри розвитку компетентностей у сфері сталого розвитку та діалогові майданчикі
- Ресурсний центр зі сталого розвитку
- Міжкафедральна науково-дослідна лабораторія «Моніторингу навколишнього середовища та прикладних екологічних досліджень»
- Студентський екологічний гурток «Зимовий Сад»
- Діалогова платформа-мультихаб «GreenLab»
- Діалогова платформа-мультихаб «BlueLab»
Корисні посилання і рекомендації
- Глобальні Цілі Сталого Розвитку: 2015-2030. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй.
- Національна доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна».
- Указ Президента України «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року» № 722/2019 від 30 вересня 2019 року.
- Настанова щодо впровадження сталих публічних закупівель. Інтеграція критеріїв сталості в процедури публічних закупівель. Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України.
- Політика щодо розвитку сталого фінансування на період до 2025 року. Національний Банк України.
- Regulation (EU) 2020/852 of the European Parliament and of the Council of 18 June 2020 on the establishment of a framework to facilitate sustainable investment, and amending Regulation (EU) 2019/2088.