Фахівці університету отримали рекомендації щодо популяризації дуальної освіти на офіційному вебсайті

Декан факультету інженерії Сергій Кудрявцев та фахівець відділу зв’язків з громадськістю Ігор Панін взяли участь в топіку «Презентація та обговорення структури “дуальної сторінки” в структурі сайту закладу освіти», організованому в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

В ході зустрічі представники 19 університетів отримали консультації від фахівців проєкту щодо рекомендованих форм подання контенту про дуальну освіту. Були проаналізовані сайти університетів по декількох критеріях.

На основі аналізу університети отримали рекомендації щодо структури сторінок, на яких можна систематизувати інформацію про дуальну форму здобуття освіти. Оновлені сторінки повинні зробити інформацію про дуальну форму здобуття освіти максимально доступною і зрозумілою для студентів, викладачів та роботодавців.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля в умовах релокації активно розбудовує співпрацю із стейкхолдерами в Вінницький, Львівський областя та м. Київ з впровадження дуальної освіти для понад 10 освітніх програм.