СНУ ім. В. Даля готуватиме журналістів для роботи на деокупованих територіях

Факультет гуманітарних та соціальних наук відновлює освітньо-професійну програму магістерського рівня “Журналістика”. Фокус цієї освітньої програми – специфіка діяльності журналіста в  умовах реінтеграції деокупованих територій України.

Таким чином університет планомірно готується до деокупації захоплених російським агресором територій в напряму задоволення потреби у фахівцях з особливою підготовкою для роботи в інформаційному просторі звільнених регіонів.

СНУ ім. В. Даля готуватиме журналістів для роботи на деокупованих територіях

З метою надання новій освітньо-професійній програмі реально практичного значення на Факультеті гуманітарних та соціальних наук було проведено круглий стіл “Журналістика на деокупованих територіях”. Співорганізаторами заходу виступили Центр протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України і низка громадських організацій: “Комісія з журналістської етики”, “Кримськотатарський ресурсний центр”, “Платформа студентської журналістики”. Дискусію модерував відомий журналіст і телеведучий Андрій Куликов.

СНУ ім. В. Даля готуватиме журналістів для роботи на деокупованих територіях

Зацікавленість до оголошеної проблематики виявили понад 50 фахівців медіасфери, представники понад 40 засобів масової інформації, закладів науки і вищої освіти. Відбулася плідна професійна дискусія щодо особливостей інформаційної політики України у перші періоди після деокупації, напрямків і можливостей роботи українських медіа з населенням тимчасово окупованих територій, специфіки створення і поширення інформаційної продукції локальними й гіперлокальними медіа у деокупованих регіонах.

СНУ ім. В. Даля готуватиме журналістів для роботи на деокупованих територіях

Учасники дискусії наголосили на необхідності проводити подібні зустрічі регулярно.