ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «АГРАРНА ОСВІТА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, МАЙБУТНЄ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції

До участі у конференції запрошуються науковці, представники аграрних підприємств, органів державної влади та місцевого самоврядування, аспіранти та докторанти, здобувачі вищої освіти, представники підприємств та організацій, зацікавлених у розвитку аграрного сектору.

Конференція присвячена сучасним проблемам в аграрній сфері, освіті, управлінні підприємствами, використанню IT технологій для оптимізації процесів виробництва та управління підприємствами.

Основною метою є: узагальнення та обмін досвідом дослідження та реалізації впровадження науково-практичних розробок у виробничу практику агропромислового комплексу та залучення до виконання спільних проєктів представників іноземних закладів вищої освіти та наукових установ.

Тематичні напрями роботи конференції:

• сучасні технології та тренди логістики, інноваційні технології в агрономії, землеустрої, механізації сільського господарства, екології та охороні навколишнього середовища – голова секції Поляков А.М., доцент, кандидат технічних наук, в.о. завідувача кафедри механізації сільського господарства, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;
  • інноваційні філософські, психолого-педагогічні, фінансово-економічні, лінгвістичні та правові засади аграрної науки та освіти – голова секції Нікітіна В.В., доцент, кандидат філософських наук, доцент кафедри здоров’я тварин і екології, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;
  • сучасний розвиток та інноваційні підходи ветеринарної медицини, тваринництва та харчових технологій – голова секції Могутова В.Ф., доцент, кандидат сільськогосподарських наук, завідувача кафедри тваринництва та харчових технологій, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.