Відбулася традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля

Відбулася перша за останні три роки традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля. Захід, організований начальником відділу по роботі зі студентами Тетяною Сотніковою й Студентською радою Університету, відбувся у Міжнародний день студентів.

Відбулася традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля

З підготовлених першокурсниками заздалегідь відео-візиток у стилі «Harry Potter» вийшов міні-фільм. Усі факультети намагалися дотримуватися стилістики та не називати у відео свою назву – це було однією з умов.

Відбулася традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля

Саме ж свято складалося з тематичного квесту. Завдання були направлені на пізнання історії нашого університету, а також для товаришування між учасниками. Голова студентської ради Наталья Паніна розробила квест таким чином, щоб студенти різних факультетів взаємодіяли разом. Бо студентське життя, в яке вони вступають, буде потребувати від них взаємодії та підтримки одне одного.

Відбулася традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля

Пані ректор Ольга Поркуян особисто привітала новачків, підкреслюючи важливість їхнього вибору та наголошуючи на можливостях, які вони матимуть під час навчання у нашому університеті.

Відбулася традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля

«Ось ви зараз молоді, і вам здається, що у вас попереду дуже багато часу. І це дійсно так. Але все одно в своєму житті треба цінувати весь час. І той, що ви зараз маєте – його теж треба цінувати. Направляйте його на свій особистий розвиток…», – таку настанову надала  Ольга Поркуян.

Відбулася традиційна Посвята першокурсників СНУ ім. В. Даля

Завершенням святкування став важливий атрибут посвяти – традиційний торт з логотипом Університету.