СНУ ім. В. Даля співпрацює з Державним архівом Луганської області

В.о. завідувача кафедри історії та археології, к.і.н. Олена Сапицька представила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на онлайн-засіданні колегії Державного архіву Луганської області за участю заступника голови облдержадміністрації Катерини Безгинської.

Олена Сапицька є членом колегії та НМР ДАЛО з 2015 року.

СНУ ім. В. Даля співпрацює з Державним архівом Луганської області

На заході розглядалися:

1. Підсумки роботи архівних установ області у 2023 році та пріоритетні завдання на 2024 рік.

2. Стан роботи щодо контролю за виконанням рішень колегії Державного архіву Луганської області за 2023 рік (протокольно).

3. Стан виконання річних планів роботи Державного архіву Луганської області та архівних установ області (протокольно).

4. Стан виконавської дисципліни в Державному архіві Луганської області за 2023 рік (протокольно).

Державний архів Луганської області та СНУ ім. В. Даля (кафедра історії та археології Юридичного факультету) плідно співпрацюють з 2018 року в рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво.