Мотиваційна лекція в Агрокебетах

Мотиваційну лекцію в Агрокебетах від Олександра Вержиховського, операційного директора ІМК, відвідали декан Аграрного факультету, викладачі та студенти кафедри агрономії та землеустрою, механізації сільського господарства. Захід проходив у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

У чому мотивація?

Почнемо з цифр:
На початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, в компанії ІМК із земельним банком 120 тис га, залишився повноцінний доступ для здійснення польових операцій лише до 18 тис га Полтавського кластеру. Але зрештою, завдяки звільненню від окупантів навесні 2022 Чернігівщини та Сумщини, того сезону вдалось здійснити посів на 88 тис га.
На сьогодні компанія повернула майже увесь земельний банк в обробіток.

Що робили для збереження компанії та навіть для досягнення рекордних врожаїв зернових у 2023 році за всю свою історію?

• До серпня 2022 — обстеження всіх полів на предмет безпечності для здійснення господарської діяльності
• З липня 2022 – повноцінне відновлення експорту
• Підвищення рівня оплати праці
• Виплата КРІ
• Підтримка мобілізованих працівників
• Підтримка ЗСУ
• Отримання 13 mUSD кредиту ЄБРР на придбання 75 вантажівок
• Подача заявки на отримання карбонових кредитів
• Отримання двох грантів від USAID на загальну суму 2,6 mUSD на техніку та обладнання для розширення експортних можливостей
• Відновлення CAPEX в техніку

Які ж ефективні інструменти використовують в ІМК?

• Е-портал ІМК
Вся внутрішня документація переведена в електронну форму
Скорочення часу на затвердження рішень на 40%

• ІМК PowerBI
Оперативний доступ до всієї управлінської та облікової інформації компанії

• Маг та МІн —
Мобільний агроном та Мобільний інженер

• PreAgri – Геопортал ІМК
Всі геодані ІМК – в одному місці із доступом 24/7

• Wialon–GPS — моніторинг
Відслідковування всієї техніки та транспорту

• Panorama – Контроль земельного банку

• Впровадження елементів точного землеробства

Додаткова порція мотивації була в блоці діалогу зі студентами та ось декілька фраз пана Олександра:

«Перша складність — це власний страх. Переборіть його.
Будьте послідовними та наполегливими у вибраному напрямі розвитку.
Якщо є бажання розвиватися і сили йти до кінця вперед, то успіх майже гарантований».

Дякуємо компанії ІМК, золотому партнеру «Агрокебети», за мотиваційну співпрацю з нашими студентами та приклад успішної карʼєри на власному досвіді Олександра Вержиховського.