Участь у нараді НАЗЯВО

Делегація Університету взяла участь у нараді  Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

Захід зібрав учасників провідних закладів вищої освіти різних регіонів України.  Було презентовано доповіді на дуже важливі теми, а саме: Роль внутрішньої системи забезпечення якості в розвитку університету (голова НАЗЯВО А. Бутенко), Постакредитаційний моніторинг та європейський вектор розвитку української вищої освіти (заступник голови НАЗЯВО Н. Стукало), Виклики реалізації інституційних політик внутрішніх систем забезпечення якості в ЗВО (заступник голови НАЗЯВО О. Єременко), Використання AI та Big Data для підвищення якості викладання та навчання (на прикладі галузей 05 та 07) (заступник голови НАЗЯВО О. Длугопольський).

Участь у нараді НАЗЯВО

Представники СНУ ім. В. Даля поділилися практиками реалізації  внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти Університету та отримали досвід кращих практик інших закладів вищої освіти, що є дуже корисним задля визначення векторів вдосконалення внутрішньоуніверситетської системи якості, запровадження дієвих моніторингів її роботи та оперативного реагування на виклики.

Захід відвідала делегація у складі: Людмили Володіної, керівниці Центру забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, Юлії Бохонкової, доктора психологічних наук, професорки, завідувачки кафедри психології та соціології, Ольги Семенець, кандидата філологічних наук, завідувачки кафедри іноземної філології та перекладу, Лариси Лелюх, начальниці відділу профорієнтації студентів.