Представниці СНУ ім. В. Даля ставили запитання міністерству щодо проблем переселенців

Представниці громадськості СНУ ім. В. Даля взяли участь в онлайн-заході «Запитай міністерство! Відкрита дискусія молоді й влади про проблеми переселенців».

У ході нього студенти та представники молодіжних організацій й громадськості мали можливість долучитися до обговорення актуальних питань, які хвилюють молодь та студентів-переселенців у цей час.

Організатором зустрічі виступила благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах програми «СИЛА — Єднання через спільні дії молоді».

В онлайн-форматі представники студентської молоді з різних куточків країни мали можливість поспілкуватися з уповноваженим з питань внутрішньо переміщених осіб, заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Павлом Козирєвим, генеральним директором директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олегом Шаровим, заступницею міністра молоді та спорту України Мариною Попатенко, начальницею Управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України Олесею Цибулько, а також менеджеркою Програми «Єднання заради дії» Тетяною Дементьєвою та проєктною менеджеркою БО «БФ ССС» Ольгою Івановою.

Під час дискусії учасники мали можливість поставити запитання та отримати відповіді на хвилюючі їх питання щодо поновлення документів, можливостей виїзду з окупованих територій, отримання стипендій та соціальних виплат для переселенців, можливостей отримання допомоги та, відповідно, і залучення молоді до волонтерського руху.

Марина Потапенко поділилася корисними для студентів лінками, які містять інформацію про можливості для студентів-переселенців у разі потреби отримання допомоги та надання її іншим громадянам під час війни через  громадський рух.

Час дискусії був обмежений, проте всі нагальні питання можна було прописати в чаті та залишити на інтерактивній дошці, щоб на наступних зустрічах отримати відповіді на них.

Представниками у дискусії від громадськості СНУ ім. В. Даля виступили: доцентка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу, керівниця Центру розвитку Soft skills Наталія Ткаченко, декан Юридичного факультету Олена Арсентьєва та завідувачка кафедри конституційного права Галина Татаренко, а також студентка Факультету економіки і управління, в.о. голови органу студентського самоврядування факультету Юлія Гумнєнкова.

Корисні посилання для студентів-переселенців: