Чергову загальноуніверситетську кураторську годину присвятили українській мові

Серію загальноуніверситетських кураторських годин продовжив захід, який провели викладачі кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля Наталя Токар та Анна Галенко, – лінгвістичний квест-кахут «Мова – скарбниця культури».

Чергову загальноуніверситетську кураторську годину присвятили українській мові

Захід спрямований на вивчення, збагачення й примноження культурних надбань українського народу через вивчення мови. Під час квесту студенти всіх курсів і спеціальностей позмагалися в інтерактивній тематичній онлайн-вікторині на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot й продемонструвати знання основних концептів культури, реалізованих у словах, та збагатили своє мовлення!

Переможцями квест-кахуту стали:

1-е місце  – Андрєєв Олексій, студент групи ПР-212д (юридичний факультет);

2-е місце – Паніна Наталья, студентка групи МБГ-20дс (факультет транспорту та будівництва);

3-е місце – Хворост Наталія, студентка групи СОУМ-22д (факультет гуманітарних і соціальних наук).

Чергову загальноуніверситетську кураторську годину присвятили українській мові

Переможці одержать додаткові бали до підсумкової оцінки з курсу «Українська мова за професійними спрямуванням» та грамоти.

Чергову загальноуніверситетську кураторську годину присвятили українській мові

Ініціаторами заходу виступили Студентська рада СНУ ім. В. Даля і відповідальна за роботу зі студентами Тетяна Сотнікова.