День відкритих дверей 2022 у СНУ ім. В. Даля. Вступ на базі ПЗСО.

Все про #Вступ2021

Дні відкритих дверей ОНЛАЙН

Посилання на трансляцію

Вступ за квотами – це право вступати до закладів вищої освіти за результатами вступних випробувань (складаються в університеті) замість вступу за результатами ЗНО.

Основні категорії громадян, які мають право на квоти:

1) учасники бойових дій та учасники Революції Гідності;

2) діти-сироти;

3) особи, яким відмовлено в реєстрації для участі в 2021 році в ЗНО через неможливість створення особливих умов або через наявність захворювання;

4) особи, містом проживання яких є тимчасово окуповані території (частини Донецької та Луганської областей, АР Крим) та населені пункти на лінії зіткнення (частина Донецької та Луганської областей).

Посилання на трансляцію

Міжнародна діяльність СНУ ім. В. Даля  є одним з його ключових напрямків розвитку університету. Виш співпрацює з багатьма міжнародними організаціями та їх підрозділами (UN, NRC etc.), що дає студентам можливість долучитися до міжнародної практики та разом із міжнародними партнерами удосконалювати свої навички та просувати себе як спеціалістів.

Програми академічної мобільності викладачів і студентів удосконалюються, навіть  в умовах карантинних обмежень. Нові домовленості щодо програм академічної мобільності були укладені у 2021 році.

Детальніше про міжнародну діяльність можна ознайомитися тут.

Посилання на трансляцію

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля – підрозділ університету, де здобувачі вищої освіти можуть дізнатись про можливості працевлаштування як студентів, так і випускників. Фахівці центру підтримують зв’язок з місцевими працедавцями і успішними випускниками, а також вивчають сучасні практики та методи удосконалення, покращення, оновлення професійних та кар’єрних компетенцій для здобувачів вищої освіти. Один з таких напрямків – проведення курсу тренінгів «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності». Детальніше про роботу Центру дивіться тут.

Посилання на трансляцію

Орган студентського самоврядування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля є  виконавчим органом студентського самоврядування університету, що здійснює діяльність в інтересах усього студентства університету, забезпечує захист його прав та інтересів.

Студентська рада – це команда молодих та амбітних, цілеспрямованих та повних енергії, життєрадісних та відкритих до діалогу студентів, які урізноманітнюють студентське життя, роблять його яскравим та незабутнім, розробляють та втілюють у життя нові проекти й не залишаються осторонь студентських проблем.

Основними завданнями Студентського самоврядування є:

  • забезпечення і захист прав та інтересів студентів;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  • сприяння формуванню у студентів моральних та етичних якостей, виховання патріотизму;
  • пропагування здорового способу життя;
  • сприяння поліпшенню умов проживання й відпочинку студентів;
  • сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами та координація їх діяльності;
  • співробітництво з органами Студентського самоврядування інших вищих навчальних закладів;
  • сприяння забезпеченню правової, психологічної, фінансової, юридичної, інформаційної та іншої допомоги студентам.

Самоврядування проводить роботу у різних напрямках: науковому, освітньому, спортивному, культурно-масовому, благодійному та інформаційному. Велика увага приділяється проведенню конференцій, семінарів, тренінгів, «круглих столів», конкурсів та майстер-класів.

Одним із напрямків діяльності Студентського самоврядування є налагодження співпраці з іншими закладами освіти України, так і інших держав.

Детальніше дивіться тут https://snu.edu.ua/index.php/student_council/

Посилання на трансляцію

Особливості вступу до закладів вищої освіти для громадян України, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, населені пункти на лінії зіткнення (частина Донецької та Луганської областей) та АР Крим.

Навчально-науковий інститут економіки і управління


Навчально-науковий інститут міжнародних відносин


Навчально-науковий інститут транспорту і будівництва


Факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки


Факультет інформаційних технологій та електроніки


Факультет інженерії


Юридичний факультет